Netflix’in İlk Animasyon Antolojisi ” Love, Death & Robots “

Uzaylı örümcekler, kana susamış şeytanlar ve cyborg ödül avcılarının ortak noktaları nelerdir? Hepsi, Netflix’in yeni sipariş edilen animasyonlu bir antoloji dizisi olan Love, Death & Robots’da görünecek.

Oscar adayı yönetmen David Fincher (Gone Girl, The Social Network, Fight Club) ve Deadpool’den Tim Miller, Love, Death & Robots’ta buluşuyor “Bilim kurgu, fantazi, korku ve komedi türlerini kapsayan animasyonlu kısa öyküler koleksiyonu. ”

İlk Sezonunda her biri 5 ile 15 dakika arasında sürecek olan 18 bölüm yer alacak. Her parça, dünyanın dört bir yanından farklı bir yapımcı ekibi tarafından yaratılmıştır ve benzersiz bir animasyon stili sunacaktır.

Miller, “Love, Death & Robots hayalimdeki proje” dedi. “Animasyon aşkımı ve şaşırtıcı hikayeleri birleştiriyor. Gece yarısı filmler, çizgi romanlar, kitaplar ve fantastik kurgu dergileri bana onlarca yıldır ilham verdi, ancak parçası olduğum geekliğin saçak kültürüne çekildiler.  Nihayet yetişkin temalı animasyonun daha büyük bir kültürel alana hitap olmasından dolayı  heyecan duyuyorum. ”

Netflix‘in yetişkin izleyicilere yönelik olduğunu belirten Love, Death & Robots platformunun ilk animasyon antoloji dizisidir. Şovun prömiyerinin ne zaman yapılacağına dair hiç bilgi yok.

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPÜLER YAZILAR

En İyi Bilim Kurgu Romanları

En iyi bilim kurgu romanları, daha doğrusu bizim  en sevdiğimiz bilim kurgu romanlarını sizler için derledik. Aradığınız bazı fiyatlar bu listede olmayabilir. Öncelikle en...

Gelmiş Geçmiş En İyi Gitaristler

Müzik dünyasının gelmiş geçmiş en iyi gitaristler listesi ile karşınızdayız. Gitarı adeta ağlatan biricik gitaristlerimiz için böyle bir liste yapmak için geç bile kaldık....

Gecenin Büyük Boşluğu – The Vast Of Night

Merhaba sevgili herseygeeki.com okurları. Bugün Amazon Prime seçkisine girmesiyle haberdar olduğumuz " The Vast Of Night " isimli bağımsız bilim kurgu filminin...